Fotowoltaika

Fotowoltaika

Fotowoltaika

OZE fotowoltaika

Darmowa energia słoneczna, która pozwala na ograniczenie bądź wyeliminowanie wysokich rachunków za prąd, powstaje dzięki zjawisku fotowoltaicznemu. Moduły fotowoltaiczne zawierają materiały półprzewodnikowe – przede wszystkim krzem. Na skutek działania promieni słonecznych zachodzi w nich siła elektromotoryczna. Ładunek elektryczny powstający w panelach fotowoltaicznych trafia następnie do inwertera lub mikroinwertera. Zadaniem tego niezbędnego elementu dla każdego schematu instalacji fotowoltaicznej jest zmiana prądu stałego na prąd zmienny. Uzyskaną w ten sposób energię można dystrybuować do gniazdek i zasilać cały system elektryczny gospodarstwa praktycznie bez żadnych dodatkowych kosztów.

W swojej ofercie mamy moduły fotowoltaiczne polskiej firmy BRUK-BET FOTOWOLTAIKA

 

Bruk-Bet Fotowoltaika jest częścią spółki BRUK-BET®, która działa w branży budowlanej około 40 lat.


Historia spółki to ciągły rozwój oparty na licznych inwestycjach w nowe technologie i najwyższej jakości produkty. Od ponad 12 lat BRUK-BET równie mocno działa na rynku odnawialnych źródeł energii, z dumą rozwijając działalność nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Moduły fotowoltaiczne Polskiego Producenta utożsamiane są z solidnością i trwałością, ciesząc się zaufaniem Klientów na całym świecie.

 

Dlaczego warto wybrać moduły firmy Bruk-Bet fotowoltaika?

 Bezpieczeństwo                                                                               

 

·        100% produkcji w Polsce                     

·        Egzekwowalne gwarancje                        

 

 Wysoka Jakość

·        Szczegółowa kontrola jakości na każdym z etapów produkcji

·        Nowoczesny park maszynowy Thermal Stress Less

 

Jako Parner firmy Bruk-Bet Sp. z o.o. możemy zaproponować naszym klientom 30-letnią gwarancję na moduły fotowoltaiczne serii Perfect Edge.